Menu
 
 

Inteligentní domácnost dělá maximum pro to, abyste se o běžné, každodenní činnosti nemuseli starat. Ať už jde o vstup do budovy, světlo, teplotu, kvalitu vzduchu nebo třeba hudbu. Všechny komponenty o sobě ví a vzájemně spolupracují. Vám tak zůstane dostatek času na důležitější věci.

Kontaktujte nás

Domluvte si termín nezávazné prohlídky v našem showroomu a zjistěte co všechno můžeme naučit vaši domácnost.

Namísto otravného zvuku budíku, vaše oblíbená hudba. Nebo třeba zvuky přírody. Postupné roztahování žaluzií zajišťující přirozené vstávání bez stresu. Vůně čerstvé kávy z kuchyně. Takové ráno můžete mít

Při odchodu z domu se zavřou okna, vypnou světla (i rozpálená žehlička), dveře se zamknou a aktivuje se alarm. O dům je perfektně postaráno a vy jste nemuseli hnout prstem.

Večer dáte domu vědět, že jdete do ložnice. Dům zamkne vstupní dveře, aktivuje alarm, vypne televizi a rádio, zhasne všechna světla a pouze v ložnici nechá tlumené osvětlení. To je opravdová večerní idylka.

Značkový produktový e-shop

Dezinfikují, aktivně čistí vzduch, chrání před viry, snadno se aplikují. Unikátní patentované produkty s nanotechnologií zlepší váš život.

Navštívit e-shop
amare